Lütfen tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin.
İthalat
Gelişmiş ve Teyidli İthalat
Çin'deki gözünüz; GENCO Dış Ticaret Hizmetleri

Çin’den İthalat;

GENCO Dış Ticaret - Çin'den İthalat

GENCO’nun yeni hizmeti ile Çin’den yapacağınız ithalatlarınızda GENCO sizin Çin’deki gözünüz oluyor. Gelişmiş ithalat hizmetlerimiz ile aşağıda detayları verilmiş olan tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. GENCO sayesinde, iç rahatlığı ile profesyonelce ithalatlarınızı yapabilirsiniz.

 1. Detaylı Ürün ve Fiyat araştırması

  Ticaretini yapmayı düşündüğünüz ürünle ilgili üreticileri tespit ederiz. Bunlarla ilgili yazışmalara başlar, fabrika ve ürünler ile ilgili detaylı bilgileri toplarız.

  Yapacağımız 1 haftalık araştırmadan sonra size ürünler ile ilgili detaylı rapor hazırlarız. Bildiğiniz üzere Çin’de aynı malı bir çok fabrika üretilebilmekte ve aynı zamanda internet ortamında bir çok güvenirliliği olmayan aracılar ve sahte firmalar olmaktadır.

  Yapacağımız araştırma ile sizi bu firmalardan korumuş olur, yapacağınız birçok masrafı da engellemiş oluruz.

 2. Fabrika Kontrolü

  Çin’de istediğiniz ürünle ilgili araştırmanızı yaptınız ancak kalitesi ve fabrikanin kendisi ile ilgili şüpheleriniz var. Çin’e gitmenize gerek yok. Sizin adınıza, uzman arkadaslarımız fabrikayı ya da fabrikaları ziyarette bulunur, kendi uzman görüşleriyle birlikte resimli ve görüntülü bir rapor hazırlar.

 3. Ürün ve Kalite Kontrolü GENCO Dış Ticaret - Çin'den İthalat

  İthal etmek istediginiz ürünü buldunuz ve malın üretimi aşamasına geldiniz. Üretim esnasında malın doğruluğundan emin olmak istiyorsanız ürünle ilgili bir ara kontrol yapılır, gerekirse numune alınıp size gönderilir. Yapacağımız özel kalite kontrol ise; beraber çalıştığımız, konularında uzmanlaşmış deneyimli kişiler tarafindan gerçekleştirilir.

 4. Mal Yüklemesi ve Son kontrol

  Yapılmasını bizce zorunlu gördüğümüz hizmetimizdir. Ürünü sipariş verdikten sonra, firma bize malların hazır olduğuna dair bilgi verir. Burda ürünlerin istenilen standartlarda olup olmadığını, ölçülerini, adetlerini, ağırlıklarını ve sizin dikkat etmemizi istediğiniz diğer özelliklerin son kontrolünü yapar, malların konteynırlara yüklemesini fabrika ile beraber yaparız. Gerekli resim ve video çekimlerini en geç bir gün içerisinde size ayrıntılı olarak ulaştırırız.


 5. Nakliyat Organizasyonu GENCO Dış Ticaret - Çin'den İthalat

  Siparişini verdiğiniz ürünlerin Türkiye’de istediğiniz limana en uygun fiyatlı ve en hızlı şekilde nakliyat organizasyonunu sizin adınıza yaparız.

 6. Türkiye’de Gümrük İşlemlerinin Yapılması

  İthalatınızın ilk aşamasında yapılan gümrük mevzuatı çalışmaları ile ithalatınızın gerçekleştirilmesi için gerekli tüm ön izinler, garanti belgeleri ve bunun gibi hazırlıkları yaparak, ürünlerinizin gümrükten sorunsuz bir şekilde size ulaşmasını sağlarız.

Hizmetlerimiz hakkında ücretlendirme veya detaylı bilgi almak için lütfen bizimle temasa geçin !